• Wpisów: 59
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 16:15
  • Licznik odwiedzin: 7 299 / 1502 dni
 
tazraniona
 
Coraz częściej zastanawiam się nad pisaniem tutaj znowu. Jakbym chciała się podzielić jakimiś wrażeniami, kawałkiem życia, częścią samej siebie?
Nie wiem dlaczego znowu chcę pisać ale widzę że mi tego brakuje. Nie chce tym razem pisać tylko o swoim życiu i o tym co się u mnie wydarzyło. Mam swój powiedzmy zeszyt w którym piszę codziennie coś, albo jakieś przemyślenia, albo to co się zdarzyło, również postanowienia i ważniejsze dla mnie cytaty. Jest to dość ważny dla mnie przedmiot ale wydaje mi się że skrywam zbyt dużo w sobie? Sama nie wiem jak to powiedzieć, ale chodzi o to że pisanie dla samej siebie nawet największych bzdur tak jak czasem bywało tutaj nie daje żadnej satysfakcji. Chcę założyć bloga ale jednak myślę o blogerze a nie o pisaniu tutaj. Nie wiem czy to będzie lepszy pomysł czy nie ale wszystkiego w życiu należy spróbować, prawda? Mam dużo pomysłów i innych ciekawych rzeczy do zrealizowania ale jednak brak mi tej wiary w siebie że coś może się udać, chociaż patrząc na licznik odwiedzin na tej stronie mogę szczerze powiedzieć, że jestem z siebie dumna :)

Wpis jak zawsze o wszystkim i o niczym, strasznie wszystko pomieszane, ale jeśli uda mi się uporządkować wszystko to co chcę zrobić to na pewno jeszcze coś o tym tutaj napiszę.

Nie możesz dodać komentarza.