• Wpisów: 59
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 16:15
  • Licznik odwiedzin: 7 299 / 1502 dni
 
tazraniona
 
Heej!
Tak na prawdę nie miałam pojęcia o czym dzisiaj tutaj pisać, ale przecież założyłam tego bloga żeby móc się wygadać, prawda? A więc dzisiaj trochę o moim życiu..
Coraz bliżej święta i wiem jak bardzo większość z was się z tego cieszy.. ale ja nie.
Tata wraca 19 grudnia może 20 bo chyba będzie jechał w nocy jakieś 20 godzin ogólnie jak dobrze pamiętam ale nie jestem pewna.
Brat po wywiadówce powinien mieć przewalone ale oczywiście tata myśli że on ma tylko jedną 2 a nie kilka zagrożeń.. ja tam wolę udawać że nie wiem nic bo po co ja mam się mieszać w kolejne kłamstwa mojej rodziny..
Oceny nie takie złe aczkolwiek nie będę ich poprawiać bo na ten semestr mi nie zależy, bardziej liczę na dobre oceny w 2 semestrze :)
Dzisiaj Dawid na wf zapytał się mnie dlaczego mówię na taką jedną dziewczynę że jest szmatą... no jest to dziewczyna tego mojego byłego przyjaciele o którym już nie raz tutaj pisałam.. Mam swoje powody żeby tak ją nazywać i możecie teraz sobie myśleć że jestem wredna czy coś i że nie powinnam jej obrażać ale tak na prawdę tylko ja i nikt inny wiem przez co jej nienawidzę. I chyba tak już pozostanie. Dawid pytał też o NIEGO... hmm.. nie powiedziałam mu nic. I chyba dobrze. Przecież to zamknięty rozdział...? No dobra przynajmniej powinien być.
W sobotę moja babcia robi urodziny i oczywiście będziemy my z mamą, ciocia(siostra dziadka) wujkiem , taka jedna pani Krysia której nie lubię ;_; moja chrzestna i wujek i w sumie to chyba tyle. Jeszcze mój brat będzie na chwile ale potem idzie na koncert i oczywiście mnie z nimi wszystkimi zostawia -.-
Ani trochę nie chce mi się tam iść ale niestety muszę, ponieważ to są jednak jakby nie było babci urodziny..
Chciałam o 18 stamtąd uciec ale okazało się że Dawid z którym miałam wyjść jedzie gdzieś i nie może wyjść ;/

A co do Dawida to ostatnio całkiem nieźle nam się gada :) Niby znam go 3 lata ale dopiero jakoś w tym roku na prawdę go poznałam. Wiem że mogę mu wszystko powiedzieć a on nie rozpowie nikomu tak jakby zrobiła połowa mojej klasy więc za ty chyba najbardziej go lubię :D

Nie wiem czy coś jeszcze chciałam tutaj napisać ale to musi być już koniec bo i tak chyba nikt nie dotrwa do końca tego wpisu xd
Paa :*


świąt to może ja nie kocham ale piosenkę tak <3

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego