• Wpisów: 59
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 16:15
  • Licznik odwiedzin: 7 299 / 1502 dni
 
tazraniona
 
Heej!
Dzisiaj trochę sobie popisze przynajmniej mam taką nadzieję :)
Może najpierw zapytam co wy sądzicie o internetowych znajomościach?
Ostatnio kilka osób poznałam, a raczej po prostu z kilkoma osobami pisałam. Sądzę że tylko przez pisanie nie da się kogoś poznać. Oczywiście można się dowiedzieć bardzo dużo  o takiej osobie, ale jednak nie pozna jej się całkowicie.
Od niedawna (może z 2 tygodnie) piszę z takimi dwoma chłopakami. W sumie jednego poznałam na czatku i coś tam już o nim niedawno wspominałam, a drugi po prostu napisał do mnie na gg.
Nie lubię pisać z kimś kto napisze do mnie na gg tak na prawdę nie znając mnie i nie wiedząc nawet tego jak mam na imię, czy ile mam lat. Ale z K akurat pisałam. W sumie ten D (chłopak poznany na czatku) wydawał mi się fajniejszy i jakoś bardziej chciałam go poznać niż K. Teraz D prawie się nie odzywa no niby wczoraj pisaliśmy ale tylko chwilę, a K pisze codziennie :) Mówił coś że chciałby się spotkać i mnie poznać ale ja jednak już nie bawię się w coś takiego. Raz spotkałam się z osobą poznaną przez gg i mi wystarczy..
Ogólnie na prawdę ich polubiłam, ale nadal twierdzę że to zły pomysł, ponieważ nie wiem jak dużo rzeczy można im powiedzieć. Niby mnie nie znają, ale jednak K mieszka w tym samym mieście co ja. I poza tym jest 4 lata starszy a to jednak dla mnie bardzo dużo. 3 lata to ok, a 4 to za dużo? W sumie to tylko rok.. ale no nie wiem. To dziwne ponieważ teraz tak bardzo widać tą różnicę ja mam 15 lat a on 19. W styczniu (jak dobrze pamiętam) będzie miał 20 lat ;o a ja niby rocznikowo 16 ale no 20 to tak dużo ; o
Jak na razie nie jest źle ale nie chce się do nich jakoś przyzwyczajać czy coś, bo wiadomo zawsze może się coś wydarzyć i już nigdy nie będziemy z sobą rozmawiać a raczej pisać a ja nie chcę żeby kolejny raz mi kogoś brakowało..

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego