• Wpisów: 59
  • Średnio co: 25 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 16:15
  • Licznik odwiedzin: 7 362 / 1526 dni
 
tazraniona
 
Heeej (znowu xd)! Dzisiaj trochę inny wpis c: Chciałabym wam polecić pewne opowiadanie. Nazywa się HUNGER możecie je znaleźć pod linkiem hunger-fanfiction.blogspot.com/
Jest to fanfik ale nawet jeśli nie lubicie One Direction może wam się spodoba :) Ogólnie nie sugerujcie się tym że występuje tam Niall Horan. To tylko imię i nazwisko możecie go sobie zastąpić kimkolwiek chcecie. Z zespołu jest jeszcze tylko Harry. Opoiadanie nie ma nic wspólnego z śpiewaniem, gwiazdami i zespołem.
Napiszę wam tym razem sama o czym opowiada ta książka jeśli wgl można to tak nazwać c:
Opowiadanie opisuje życie spokojnej Meg. Jest ona raczej typem samotnika z tego co możemy przeczytać w pierwszych rozdziałach. Ma przyjaciółkę której imienia oczywiście w tej chwili nie pamiętam. Pewnego ranka chce odpocząć od wszystkiego i pomyśleć w "swoim" miejscu. Jest to górka (chyba) na której rośnie drzewo pod którym uwielbiała siedzieć, patrzeć na autostradę i myśleć gdzie mogą jechać wszyscy ci ludzi i gdzie tak się śpieszą. Właśnie tego dnia gdy już dochodzi na górkę widzi pewnego niebieskookiego blondyna z gitarą. Denerwuje ją samym byciem tam bo przecież sądzi że to jej miejsce. Chłopak jest arogancki i zbyt pewny siebie co denerwuje ją jeszcze bardziej. Ona chce odejść ale on popycha ją w stronę drzewa i napiera swoim ciałem na jej. Całuje ją a później jej udaje się uciec. Jeszcze tego samego dnia ona dowiaduje się, że całował ją poszukiwany przez policję morderca..
Tak mniej więcej streściłam wam pierwszy rozdział ale oczywiście nie potrafię czegoś normalnie streścić i jest to beznadziejne więc zachęcam do obejrzenia zwiastun który może bardziej was zachęci :D

Więc jeśli ktoś lubi czytać na prawdę polecam przeczytać to ff i mam nadzieję że nie będziecie się sugerować tym że jest to fanfik o Niallu Horanie.
Jeśli zdarzył się cud i ktoś już kiedyś to czytał to niech napisze mi swoją opinię na ten temat bo jestem bardzo ciekawa :)

Nie możesz dodać komentarza.